Шостий день літа
Учні 1 – 4 класів здійснили екскурсію до лісу. «Ліс – не школа, а всіх вчить» говорить одне прислів’я. Не даремно ліс порівнюють із книгою. По-перше, у лісі можна гарно відпочити. По-друге, ми дізнаємося про дерева, квіти, мешканців лісу. Доповнюємо свої знання власними спостереженнями. По-третє, прислухаємося до співу пташок, різних звуків. Ось чому ліс порівнюють із книгою. А прочитати її може кожен, хто не забуває його стежки.
Учні 5 – 8 класів завершили тиждень із радістю, у русі та зі спортом! Адже спорт є частиною нашого життя. Спорт – це радість. Ми ростемо разом зі спортом, ми живемо у спорті. Спорт, будь то командний вид спорту чи індивідуальний, створює дружбу, зміцнює стосунки та покращує наші соціальні навички. У спорті всі рівні. Спорт – це важлива складова життя кожної людини!
П’ятий день літа
5 червня у Катеринківській гімназії були проведені зманання між учнями 5-8 класів зі спортивного орієнтування на місцевості «Загадковий маршрут»
Істрія розповідає , що спортивне орієнтування як вид змагання започатковане у Скандинавії, як елемент підготовки Збройних Сил. Турніри зі спортивного орієнтування до 1895 проводили тільки армії Об’єднаного, на ті часи, Королівства Швеції і Норвегії. Згодом такі змагання стали проводитися і поза армією. Спортивне орієнтування є видом спорту, в якому учасник змагань за допомогою спортивної карти і компаса повинен якнайшвидше подолати дистанцію, відвідавши певну кількість точок, які влаштовані на місцевості — контрольних пунктів.
Діти змагалися у двох командах. Кожна команда мала свій маршрут, який вона долала за допомогою карти та компасів, на кожній точці команда робила цікаве фото. Ох і довелося побігати учасникам… Але всі діти пригадали навички роботи з компасом та картою, весело та цікаво закріпили їх на практиці.
Початкові класи привели спортивні розваги « Як я дбаю про своє здоров’я».
Четвертий день літа
Для всіх рідна місцевість має особливе значення. Тут ми народилися, тут наша домівка, рідна земля, тут ми отримуємо першу освіту та вчимося пізнавати цей світ. Саме тому важливо знати про історію, традиції та культуру свого краю. Який же найкращий спосіб дізнатися про все це та ще й так, щоб це було цікаво. Є відповідь – звичайно, література!
Отож, 4 червня здобувачі освіти Катернківської гімназії поринули у такий цікавий, пізнавальний світ читання літератури рідного краю.
Зокрема, учням 5-8 класів було запроновано взяти участь в бібліотечному квесті “Стежинками рідного краю”. Школярі, ознайомившись детальніше з визначними історичними подіями рідного села, письменниками та поетами Первомайщини, із задоволенням та азартом виконували завдання квесту ( тести, вікторини, творчі завдання, задання дослідницького та пошукового характеру, виразне читання поезій).
А юні книголюби 1-4 класів, читаючи твори дитячої літератури, плідно та корисно провели час на свіжому повітрі під девізом “Літо! Книга! Позитив!”
Читаймо! Пізнаваймо!
Третій день літа
3 чеврня учні 5 – 8 класів відвідали музей «Партизанська Іскра». Під час екскурсії юні школярі дізналися про шкільні роки та довоєнне життя учасників підпільної організації. Завдяки розповіді екскурсовода Ірини Анатоліївни та переглянутим експонатам: зброї, листівкам, картам, діарамі, макетам, – у дітей сформувалися уявлення про боротьбу підпільників під час Другої світової війни. А також відвідувачі музею ознайомилися з експозиціями, які представляли роботи декоративно-ужиткового мистецтва майстринь села.
Учні 1 – 4 класів пройшлися цікавими місцями нашого села: відвідали будинок, у якому проживала актриса українського театру “корифіїв” Єфросинія Зарницька та місцеву церкву, що є архітектурною пам’яткою.Після спекотної, проте цікавої та плідної мандрівки діти відпочили під кронами дерев.
Перший день літа
1 червня у Катеринківській гімназії відбулося святкування першого дня літа, яке подарувало учням багато радості, руху й позитивних емоцій. Спочатку виконували цікаві вправи, що поєднували гру та творчість. Перед спортивними змаганнями була проведена загальна руханка, яка додала енергії та настрою. Потім діти змагалися в різноманітних естафетах, демонструючи спритність, витривалість і командну підтримку. Завершилося свято приємним сюрпризом — усі діти отримали смачне морозиво. Цей день став яскравим початком літа, залишивши теплі спогади в серцях дітей.
Випуск 4-го класу ” Прощавай, початкова школо!”
Чотири роки тому, вони тільки прийшли до школи, а вже сьогодні – відсвяткували свій перший випускний. Зовсім нещодавно, ці учні починали вчитися читати і писати, рахувати і малювати, але за 4 роки початкової школи вони встигли списати вже не один зошит, прочитати багато підручників, подорослішати, знайти нових друзів. Але це тільки початок!
Їх шкільне життя у початковій школі було цікавим і веселим, але попереду їх очікує не менш насичена, різноманітна і яскрава середня школа – нові предмети, нові вчителі, нові злети та падіння.
Вітаємо випускників і бажаємо їм гарного літнього відпочинку, піднесеного настрою та якнайбільше приємних подій!
ОСТАННІЙ ДЗВІНОК
Останній дзвінок — традиційне свято школярів, які закінчують навчання.
Настає літо, закінчився навчальний марафон з уроками, контрольними роботами, перервами, домашніми завданнями, сміхом та сварками. Попереду – сонячні дні і канікули! Останній дзвінок нагадує, що розпочалася чудова пора для дітей – літні канікули. Пора відпочинку, мандрівок, зустрічей з цікавими людьми, природою.





Тиждень безпеки дорожнього руху
З 19 по 23 травня у Катеринківській гімназії проходив тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було підвищення рівня обізнаності учнів щодо правил дорожнього руху, формування відповідального ставлення до безпеки на дорогах, а також виховання свідомих учасників дорожнього руху. Тиждень розпочався загальношкільною тематичною лінійкою, під час якої була проведена пізнавальна вікторина «Знай і вивчай правила дорожнього руху». Учні активно брали участь у відгадуванні загадок, розв’язуванні кросворду та обговоренні нестандартних дорожніх ситуацій. Діти дізналися багато нових фактів.
Для учнів 1 класу цей тиждень запам’ятався ще й веселим та урочистим Святом Букварика. Першокласники попрощалися зі своїм першим підручником — Букварем. Вони декламували вірші, співали пісні, демонстрували здобуті знання.
У травні 2025 року в Україні відзначаються 81-ті роковини трагічної події – депортації кримськотатарського народу, яка розпочалася 18 травня 1944 року. Один з найбільших злочинів радянського режиму, вчинених під час Другої світової війни.
З метою вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, формування в учнівської молоді історичної свідомості, толерантності та поваги до прав людини, в Катеринківській гімназії були проведені відповідні виховні заходи. Класні керівники провели з учнями тематичні класні години, приурочені вшануванню пам’яті жертв політичних репресій. Під час яких учні ознайомилися з історичними фактами, читали спогади очевидців, обговорювали важливість збереження національної пам’яті та недопущення подібних злочинів у майбутньому. Класні години присвячених 81-м роковинам депортації кримських татар, стали важливою частиною національно-патріотичного виховання в освітньому процесі. Пам’ять про трагедії минулого формує стійке усвідомлення цінності людського життя, правди та справедливості.
День довкілля відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з наказом Президента «Про День довкілля». Цього дня у школах та громадських організаціях проводять заходи спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища: очищення водних джерел, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. Екологічна програма ООН є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.
В Катеринківській гімназії для здобувачів освіти було проведено виховний захід “Збережемо чистим довкілля”. Під час якого діти дізналися про шкідливі фактори для нашої планети “Майбутнє Землі в небезпеці”, закріпили знання про раціональне використання водних ресурсів та сортування сміття,повторили правила поведінки на природі, розповіли легенди про рослини, відпочили під час екологічної фізкультхвилинки, перевірили знання за допомогою природознавчої гри. Найбільш активні учні отримали подяки за любов до природи, захист навколишнього середовища та збереження довкілля.
34 річниці аварії на Чорнобильській АЕС
26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний вибух, що спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу.
У Катеринківській гімназії пройшли години пам’яті до 34 – річниці аварії на Чорнобильській АЕС .
Традиції святкування Великодня

Великдень — найбільше християнське свято. Цей день вважається днем Воскресіння Ісуса Христа і має ще одну назву — Пасха. Пасха – свято дуже давнє. Українці відзначали його ще задовго до встановлення християнства в Київській Русі, і називалося воно «Великий День». День весняної перемоги над зимою, світла над темрявою, торжества життя над смертю. Також наші предки пов’язували це свято з весняними польовими роботами. Зазвичай пекли великодні «бабки» та прикрашали різноманітними способами яйця, які ми знаємо сьогодні як паски, писанки і крашанки.
На загальношкільній лінійці було проведено квест « Великодні забави», завдяки цьому діти пригадали традиції святкування Великодня та дізналися, як його святкують в різних країнах світу. У садочку вихователь з дошкільнятами провела заняття на тему « Приготування Пасхального кошика». Також на протязі тижня учні школи та дошкільнята виготовляли поробки до Великодня.
Тиждень гумору, сміху та розваг

З 31 березня по 4 квітня в Катеринківській гімназії пройшов тиждень гумору, сміху та розваг. День Сміху завжди нагадує нам про важливість радості та гумору в нашому повсякденному житті особливо в наші дні. Адже, сміх не тільки покращує настрій, але й сприяє здоров’ю, зменшує стрес та збільшує творчі здібності. Саме тому ми продовж тижня учні нашої гімназії прийняли активну участь загальношкільній лінійці до Дня Сміху. А вихованці дитячого відділення виготовляли клоунів та смайликів.
3 березня – Всесвітній день дикої природи(WWD)
Дика природа є невід’ємною частиною нашої планети. Адже неможливо уявити собі світ без неповторних диких тварин та неймовірних рослин, що не підвласні людині. Та нажаль, проблема збереження довкілля і його окремих складових загострюється з кожним роком. Тому питання, що пов’язані зі збереженням дикої флори та фауни, вже давно стали окремим напрямком міжнародного співробітництва. Саме з цієї причини 3 березня 1973 р. була прийнята Конвенція, що регулює міжнародну торгівлю рідкісними видами флори та фауни, відому як CITIES.
3 березня з нагоди Всесвітнього дня дикої природи у Катеринківській гімназії пройшла загальношкільна лінійка де учні познайомилися з рідкісними тваринами світу та України. Захід дав можливість відзначити багато прекрасних і різноманітних форм дикої фауни та флори та підвищити обізнаність про безліч переваг, які надає людям їхнє збереження.

8 березня Україна та інші країни світу відзначають Міжнародний жіночий день. Ця дата виокремлюється своєю унікальною історією, адже проходила крізь багаторазові перетворення та зміни.
У Катеринківській гімназії весело та пізнавально пройшли заходи для початкових та середніх класів. Діти ознайомилися з історією свята та взяли участь у ряді розважальних веселих конкурсів конкурсів, у яких демонстрували свою креативність, винахідливість, швидкість…

Шановні учні! Будьте обачні, не потрапляйте у складні ситуації!
Не діліться особистою інформацією в інтернеті.
– Ніколи не публікуйте свої контактні дані, адресу, школу або іншу персональну інформацію в соціальних мережах.
– Якщо незнайома особа пише вам у месенджерах або соцмережах, не відповідайте на її повідомлення.
Остерігайтеся підозрілих знайомств.
– Не погоджуйтеся на зустрічі з незнайомцями, які обіцяють легкі гроші, подарунки чи інші вигоди.
– Уникайте спілкування з тими, хто пропонує “цікаву роботу”, особливо якщо вона стосується збору інформації про військові об’єкти, зйомки фото/відео, передачі речей чи грошей.
Зважайте на підозрілі завдання.
– Якщо вас просять щось сфотографувати чи записати (мости, дороги, об’єкти інфраструктури), це може бути спроба залучити вас до незаконної діяльності.
– Подібні дії підпадають під статтю 111 Кримінального кодексу України (державна зрада) або статтю 258-3 (створення терористичної групи).
Не передавайте підозрілі пакунки.
– Якщо незнайома особа просить передати пакет чи інші речі, категорично відмовляйтеся.
Розумно ставтеся до інформації.
– Не довіряйте всьому, що читаєте в інтернеті. Деяка інформація може бути фейковою та створена, щоб викликати недовіру до України.
Завжди розповідайте батькам або вчителям
– Якщо вас турбує чиєсь спілкування або поведінка, не тримайте це в секреті. Батьки, вчителі чи правоохоронці можуть допомогти.
життя – як ми його розуміємо?
Щороку 20 березня у світі відзначається Міжнародний день щастя. Це чудовий день, щоб нарешті з’ясувати, що означає щастя в нашому житті, як стати щасливим та зробити щасливими своїх близьких. Це час подумати, чи вміємо ми знаходити радість у маленьких моментах, цінувати прості життєві задоволення та оточувати себе позитивною енергією.
З нагоди Дня щастя у Катеринківській гімназії пройшла тематична лінійка «Щасливе життя – як ми його розуміємо?». Діти ознайомились з історією виникнення Міжнародного дня щастя. Мали можливість висловити свою думку « Для мене щастя – це …» та дійшли висновку,що навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість – це брати близнюки. Задовольняючись малим набагато легше отримати більше!
21 березня у Міжнародний день лісу . У дошкільному відділенню , вихователь провів заняття «Ліс – це наше багатство!», під час якого діти виготовили поробки, та усвідомили себе невід’ємною частиною природи. Зрозуміли необхідність оберігати і захищати природне довкілля.




День святого Валентина – це свято, наповнене теплом, ніжністю та радістю. Це день, коли серця відкриваються для любові, дружби та вдячності. У повітрі панує особлива атмосфера – щирі посмішки, добрі слова та маленькі сюрпризи, які роблять цей день незабутнім.
Для учнів було організовано яскраве та веселе свято. Діти з великим задоволенням брали участь у конкурсах, де проявили свою кмітливість, творчість та дружність.
Свято пройшло у дружній та веселій атмосфері, залишивши приємні спогади. Проведені заходи сприяли формуванню позитивного ставлення до традицій, розвитку творчих здібностей учнів та зміцненню дружніх взаємин у шкільному колективі.
Тиждень початкових класів
Цей тиждень у нашій школі був насиченим і сповненим важливих подій.
Тиждень розпочався з лінійки «Добро починається з тебе», під час якої учні дізналися більше про значення доброти в житті кожної людини. Особливий інтерес у дітей викликав «мішечок добрих справ»– кожна дитина витягувала папірець із добрим вчинком, який мала виконати протягом дня. Це допомогло не лише закріпити теоретичні знання про доброту, а й зробити кроки для того, щоб стати добрішим.
Напередодні Дня єднання, що відзначається 16 лютого, були проведені класні години «Єднаємося всі разом». На яких учні більше дізнались про важливість згуртованості, підтримки один одного та любові до своєї країни. Найменші вихованці закладу також долучились до святкування. У дитячому садочку відбулися музичні розваги «Ми – діти твої, Україно». Радісні посмішки дітей ще раз довели, що єдність починається з малого – з дружби, підтримки та спільної радості.
15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті, мужності та вдячності тим, хто виконував свій військовий обов’язок далеко від рідної землі. Учні та вчителі нашої школи долучилися до цієї важливої події, підготувавши відео-листівку, сповнену подяки та поваги. Це наш символічний уклін воїнам, які пройшли важкі випробування, зберігаючи честь і гідність.
Тиждень Безпечного Інтернету

Напередодні Міжнародного Дня безпечного Інтернету (11 лютого) з 3 лютого у Катеринківськії гімназії почався Тиждень безпечного Інтернету. Мета тижня – черговий раз переконати учасників освітнього процесу в тому, що попри неймовірні можливості Інтернету для здійснення відкриттів, спілкування, навчання, проведення дозвілля, існують шкідливі інформаційні впливи мережі Інтернет, про які завжди потрібно пам’ятати і знати, як уникнути таких загроз.
Ми живемо в непростий, але дуже захоплюючий час, час комп’ютерних технологій, цифрових інновацій і панування всесвітньої Мережі Інтернет. Діти та підлітки – активні користувачі Інтернету. Тож у понеділок учні Катеринківської гімназії поспілкувалися на тему: «Інтернет – мережа великих можливостей».
Впродовж тижня здобувачі освіти розгадували кросворди та ребуси, учні 5 – 6 класів брали участь у конкурсі «Я – знавець Інтернету та вмію в ньому поводитись».
Підбили підсумки тижня у п’ятницю – обговорили загрози, з якими діти найчастіше стикаються в Інтернеті.
Найактивніші учасники тижня були нагороджені грамотами та призами.
Ментальне здоров’я

На тлі повномасштабної війни турбота про ментальне здоров’я потребує найважливішої уваги. Саме в часи випробувань важливо плекати стійкість. Ментальне здоров’я об’єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником. Воно є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. А з іншого боку — психічне здоров’я кожної людини важливе для всього суспільства.
Тож учні нашої гімназії на класних годинах поспілкувалися на тему ментального здоров’я, розробили буклети “Ментальне здоров’я дітей. Корисні вправи та ігри”
Тиждень протидії поширення булінгу «Стоп, булінг»

З 13 по 17 січня у нашій гімназії пройшов тиждень протидії поширення булінгу «Стоп, булінг». Впродовж тижня відбулися заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про булінг, адже – кожен повинен почувати себе захищеним. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом. Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.
Тож, на загальношкільній лінійці здобувачі освіти поспілкувалися на тему: «Дитина у віртуальному просторі. Комп’ютерна залежність». А на класних годинах учні створювали колажі «Обирай життя без булінгу» та правила-поради для профілактики і подолання булінгу та кібер-булінгу.

Цього року наші гімназисти взяли участь в інженерному тижні, що проходив з 9 по 13 грудня 2024 року. Інженерний тиждень — це проєкт для дітей шкільного віку, покликаний зацікавити наукою і дати поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.
Отже, протягом тижня учні та учениці гімназії під керівництвом учителів Папіровник О.В. та Катран Ж.С. працювали над втіленням суперцікавих інженерних проєктів. Наші розумники та розумниці відкривали для себе таємниці інженерної науки через різні експерименти, проєкти, досліди; удосконалили свою креативність, навчилися краще працювати в команді, мали можливість сформувати уявлення про пріоритети майбутньої професії, навчилися проявляти ініціативу.
Тиждень «16 днів проти насильства»

Щороку, в Катернківській гімназії останній тиждень листопада присвячується міжнародній кампанії «16 днів проти насильства», щоб привернути увагу суспільства до проблеми насильства у всіх його проявах.
Ця акція є частиною глобального руху, що стартує у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок (25 листопада) і завершується у День прав людини (10 грудня). Символічні дати нагадують нам, що насильство — це порушення прав людини, яке вимагає негайної уваги та дій.
Тиждень розпочався заняттям з елементами тренінгу «Як не стати жертвою насильства». В школі були проведені круглий стіл серед учнів 1 – 4 класів: «Сім’я – простір без насильства» та дискусія з учнями 5 – 9 класів «Чи можуть інтернет і мобільні телефони бути джерелом насилля».
Тиждень української мови
Українська мова- це наш дух, наша душа, наша пісня…
О.Гончар
27 жовтня все світове українство відзначало День української писемності та мови. У цей день вшановується пам’ять Преподобного Нестора Літописця (письменника-агіографа, першого історика Київської Русі,мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря), якого вважають прабатьком української писемності та автором першої фундаментальної історичної праці на українських землях – «Повісті минулих літ».
Здобувачі освіти Катеринківської гімназії також приєдналися до святкування Дня української писемності та мови
В рамках тижня української мови ( 21.10.2024. – 25.10.2024.) в гімназії проведено ряд цікава заходів, які підкреслили знання здобувачів освіти з рідної мови та підтримку мовної ідентичності:
– тематична лінійка до Дня української мови та писемності ;
-написання есе про мову, дружбу, мир;
– класні години «Без мови й народу нашого нема» (1-9 кл.);
– гра-вікторина «Ти наше диво калинове, кохана українська мово!» ( 5-9 кл.)
Сьогодні українська мова об’єднує людей, готових відстоювати незалежність нашої держави, обороняти та розбудовувати її задля благополуччя майбутніх поколінь
Нам важливо пам’ятати, що українська мова – це не просто інструмент спілкування, але і наша історія, культура та ідентичність. І святкування Дня української писемності та мови надає нам чудову нагоду звернути увагу на цю надзвичайно важливу складову нашого спільного успіху. Нехай українська мова завжди залишається нашим духом, душею і піснею, що об’єднує та надихає нас.
Кожен, із нас, говорячи українською, наближає Перемогу!
Поважай рідну мову – спілкуйся українською!
















Тиждень осені
Протягом тижня відбулися різні заходи, спрямовані на ознайомлення учнів із дарами осені та розвиток їхніх творчих здібностей. Урочиста лінійка, що відбулася на початку тижня, була на тему “Овочі”, під час якої учні прослухали цікаві факти про овочі, розповідь про їхнє вирощування та використання в кулінарії. Дізналися про важливість овочів у раціоні та користь для здоров’я.
У рамках тижня осені в Катеринківській гімназії 16 жовтня відбувся осінній ярмарок, де учні кожного класу підготували різноманітні страви. Усі страви були приготовлені з любов’ю і кожен учень мав можливість продемонструвати свої кулінарні здібності. Захід супроводжувався веселим настроєм та активною участю учнів і вчителів. Ярмарок-це місце, де панує атмосфера дружби, радості.
Під час святкування тижня осені відбулася виставка дитячих малюнків під назвою “Осінні барви”. Виставка об’єднала роботи наймолодших учасників – дошкільнят, які із захопленням продемонстрували своє бачення краси осінньої природи.
Було розповсюджено інформаційні листки на тему “Не паліть опале листя”. Листки були надані батькам та дітям з метою підвищення обізнаності про шкоду, яку спричиняє спалювання листя, та сприяння формуванню відповідального ставлення до природи.
Тиждень творчості
Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою «Світ професій у кадрі. Художник » Здобувачі освіти ознайомилися з професіями, які тісно пов’язані з професією Художник.
Впродовж тижня учні виконували вироби з паперу і в четвер була представлена виставка дитячих робіт.
Класні керівники провели у своїми дітьми класні години «Мій клас – моя друга родина».





Тиждень Книги
У Катеринківській гімназії протягом 30.09 – 04.10.2024. панувала неймовірна атмосфера. Тиждень Книги був насичений калейдоскопом свят та подій.
Система освіти завжди залежить від багатьох людей, які роблять свою справу щодня, і “завдяки цьому наша держава, наше суспільство можуть зберігатись і жити й передавати українську культуру від покоління до покоління і ставати сильнішими”.
Щорічно 30 вересня в Україні святкують Всеукраїнський день бібліотек – свято всіх, хто причетний до книги, свято, яке вшановує важливу роль бібліотек у суспільному та культурному житті країни.
Бо книга — вчитель, добрий друг вона,
Завжди порадить щиро й допоможе.
В ній людства мудрість зібрана земна,
Тому вона — усе на світі може!
З нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек у Катеринківській гімназії проведено
тематичну лінійку «Українські письменники дітям » та години читання книг «Моя улюблена книга». Юні читачі відвідали сільську бібліотеку, ознайомилися з новинками художньої літератури.
На початку жовтня Україна відзначає велике державне свято – День захисників і захисниць України. Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні.
День захисників і захисницьУкраїни – передусім свято тих, завдяки кому ми зберігаємо незалежність, маємо змогу жити повсякденним життям – працювати, творити, відпочивати, виховувати дітей.
У цей день ми вшановуємо наших захисників і захисниць України .Дякуємо всім, хто боронить нашу незалежність і згадуємо кожного, хто віддав життя за Україну. З нагоди цього величного свята у закладі відбулися спортивні змагання
Тієї пори, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить ще одне величне свято – день працівника освіти:
З Днем освітян вітає Україна
Усіх, хто світлом простеляє путь,
Для кого головне в житті дитина,
Її освіта і духовна суть…
Тож школярі Катеринківської гімназії скористалися прекрасною нагодою подякувати своїм вчителям за невтомну працю і безмежне терпіння, запросивши до віртуальної «Вчительської кав’ярні-2024».Учні подарували всім присутнім гарний настрій, неймовірні емоції, сюрпризи, музичні та сценічні номери, теплі слова вдячності та шани.
Вчитель — це більше, ніж професія. Це покликання усього життя. Тому колишніх вчителів не буває. Тому цього дня школярі також відвідали домівки вчителів-пенсіонерів, з вдячністю привітали їх зі святом
та побажали міцного здоров’я, довгих років життя. Ні, не буває вчителів колишніх.
Бо педагог — це на усе життя!
Цвітуть роки нехай, як білі вишні,
Нехай буде щасливим майбуття…














Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Серед них – євреї і роми, червоноармійці, комуністи, підпільники Організації українських націоналістів, в’язні Сирецького концтабору, «саботажники», порушники комендантської години та навіть пацієнти психіатричної лікарні імені Павлова. Бабин Яр – це не тільки трагедія минулої війни, це урок н а майбутнє, який знову і знову нагадує, як важливо запобігати насильству та берегти мир. Наш обов’язок – пам’ятати про цю страшну трагедію.
З метою увічнення пам’яті про одну з найтрагічніших сторінок Голокосту – масове вбивство євреїв Києва; вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, мирних жителів усіх національностей, військовополонених, учасників українського визвольного руху, об’єднання зусиль суспільства щодо запобігання повторення злочинів проти людяності були проведені класні години «Трагедія Бабиного Яру – найтяжчий злочин проти людства» , « Трагедія Бабиного Яру – у серці українського народу» , «Бабин Яр: трагедія і пам’ять». Учні переглянули відеоролик « А Бабин Яр мовчить…»
Тиждень Миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
З нагоди Дня миру у Катеринківській гімназії пройшла тематична лінійка « Мир усім дітям планети». Учасники ознайомились з історією виникнення Дня Миру, дізнались про першотворця символу миру, переглянувши відео. Діти мали можливість висловити думку « Для мене мир – це …» та показали на скільки важливим є мир, свобода, добро і повага один до одного.
Олімпійський тиждень
З метою пропаганди здорового способу життя, виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; поліпшення якості освітньої роботи з учнями з питань здорового способу життя в Катеринківській гімназії проводився Олімпійський.
Протягом тижня були проведено наступні заходи:
Тематична лінійка з підняттям Олімпійського прапора та загальношкільною руханкою. Єдиний загальношкільний Олімпійський урок. «Фізична культура у житті людини».
Загальношкільні змагання зі стрибків через скакалку, стрибків у довжину з місця та бігу 30 метрів.